Arama Motoru
Anahtar kelime girerek
aradığınız bilgiye ulaşabilirsiniz.
Detaylı 
Arama 
Deutsch English Turkce
 
 
 
Retorik

Satış Eğitimleri

•  İfade sanatı –“Retorik” - satıcının kendine güveni, vücut dili, dinleyicinin dikkatini ve algılamasını yönlendirme yetilerinin geliştirilmesi-

•  İkna yeteneği -her türlü karşı fikri satıcının kendi istekleri doğrultusunda yönlendirebilmesi-

•  Satıcı kimliği -yeni kişilik, dayanıklılık, direnç, odaklanmak-

=> YENİDEN DOĞUŞ

•  Başarılı Satış Görüşmeleri

Yukarıda bahsettiğimiz Retorik bazlı Satış Eğitimleri ‘ni sağlıklı verebilmek amacıyla enternasyonel bir şirket ile anlaşma yapılarak, sistem Türkiye'ye getirilmiştir. Batı Sistemi uzmanlarımız tarafından Türk Halkının davranış, gelenek, görenek ve psikolojisine adapte edilmiştir. Eğitimler interaktif olarak gerçekleştirilmekte, eğitimin sonunda katılımcılara eğitim esnasında kaydedilmiş Video kasetleri gösterilerek, eğitmenle birlikte üzerinde tartışma olanağı sağlanmaktadır.

 

Hedefimiz:

Önce Satış temsilcisini insan olarak görmek, kendine olan güvenini, kişiliğini geliştirmek, yere sağlam basmasını sağlamak, ülkemizi kalkınma sürecinde taşıyacak, yaptığının doğru olduğunu bilen, etrafındakileri davranış ve konuşması ve içinde bulunduğu ortama hakimiyetiyle düşünmeden, fazla çaba sarfetmeden etkileyebilen bireyler yetiştirmektir. Bu kişilere eğitimin son bölümünde satış bilgileri de aktarılarak, hayatı farklı pencereden gören, ne istediğini bilen; başarılı, kendisiyle yarışan kişiler kazanmaktır..

Bu yeteneklere sahip olan bireyler, çok iyi birer satıcı olmanın yanında, ülkesini yüceltmeyi, medeniyete taşımayı ve etrafındakileri eğitmeyi kendine görev edinmiş kişiler olacaktır.

SLOGANIMIZ : İYİ BİR SATICI ÖNCE KENDİNİ İYİ PAZARLAR

 

 
  Haberler
 
 
EĞİTİM
 
İNTERAKTİF MARKA YARATMA OYUNU

MARKA ADINA HERŞEY

MARKANIZI YARATIN VE YAŞATIN

MARKA ve PAZARLAMA’NIN KESİŞMESİ

BAŞARILI REKLAM VE ETİK DEĞERLER

REKLAMDA BAŞARININ YOLU

GENEL PAZARLAMA

PAZARLAMA MI SATIŞ MI?

SATIŞTA BAŞARININ SIRRI

>>>>>>>>>>
 

İfade sanatı –“Retorik” - satıcının kendine güveni, vücut dili, dinleyicinin dikkatini ve algılamasını yönlendirme yetilerinin geliştirilmesi- >>>>>>